YKS 2019 Gurur Tablomuz

Ağustos 23, 2019
ÖĞRENCİ ADI SOYADI KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
FADİME TOKMAK KOÇ ÜNV BİLG. MÜH. (TAM B.)
ALİ TOSUN ODTÜ END. MÜH.
CELİL TOSUN ODTÜ ELEKT. ELEKTRONİK MÜH(İNG)
M. SERAY KOCAMAN İTÜ KİMYA MÜH.
GİZEM MUTLU YILDIZ TEKNİK ÜNV. ELEKT. MÜH.
SERCAN ÜNAL İYTE ELEKT. HAB. MÜH.
A. CAN ÇETİNKAYA İYTE MAK. MÜH.
EMRE OKUR İST ŞEHİR ÜNV. BİLG. MÜH. (TAM B.)
SEVGİ YALUÇ HACETTEPE KİMYA MÜH.
GÖKSU KIZILIRMAK HACETTEPE MADEN MÜH.
HİLAL TEMEL İYTE BİYOMÜHENDİSLİK
KADİR YILDIZ YILDIZ TEKNİK ÜNV. MİMARLIK
MİKAİL GÖKBERK ZEHİR İST. TEK. ÜNV. BİLG. MÜH.
EMRE ÇİFTÇİ ANKARA ÜNV. END. MÜH.
MERVE AYTEKİN İYTE END. MÜH.
GÖKHAN AKKAYA DEÜ ELEKT.MÜH.
Y. ÇAĞDAŞ BAYAR DEÜ END. MÜH.
ALEYNA BARAB DEÜ ÇEV. MÜH
HASAN D. GENÇOĞLU BAKIRÇAY ÜNV. ELEKT. VE ELEKTRONİK MÜH.
BUSE ÇELEBİ DEÜ END. MÜH.
YAĞMUR KUMLUTAŞ YAŞAR ÜNV. ENERJİ SİST. MÜH (%50 B.)
BARIŞ YILMAZ BALIKESİR ÜNV. MİMARLIK
AHMET MERT KARAGÜL AFYON KOCATEPE ÜNV. ELEKT. VE ELEKTRONİK MÜH.
HEJYAR BARAN DİCLE ÜNV ELEKT. VE ELEKTRONİK MÜH.
B. BURAK ÖZDEN BALIKESİR ÜNV. MOLEKÜLER BİYO. VE GENETİK
MAZLUM COŞACAK TRAKYA ÜNV. MİMARLIK
FURKAN AĞRAK DÜZCE ÜNV. MAK. MÜH.
VELİ SABANCI KATİP ÇELEBİ ÜNV. MAK. MÜH.
ADA FİDEL DURMUŞ YAŞAR ÜNV. ELEKT. VE ELEKTRONİK MÜH. (%50B.)
R. IRMAK DİMLER KATİP ÇELEBİ ÜNV. MEKAT. MÜH.
AHMET ER KATÜ İNŞ. MÜH
DOĞUKAN GÜN CBÜ İNŞ. MÜH
HALİL DAĞÇEVİREN CBÜ MAK. VE İM. MÜH.
ADEM KÜÇÜK SITKI KOÇMAN ÜNV. ELEKT. VE ELEKTRONİK MÜH. (İNG)
M. BİRCAN AL S. DEMİREL ÜNV. MAK. MÜH.
EMİRKAN DEDEOĞLU DEÜ İNŞ. MÜH.
SERHAT YALÇIN EGE ÜNV. İNŞ. MÜH.
NİZAM MUTLU PAMUKKALE ÜNV. İNŞ. MÜH.
ORHUN KARAMAN ATATÜRK ÜNİV. İNŞ. MÜH
K. BARIŞ ASLAN HİTİT ÜNV. MAK. MÜH.
M. MARAMUROĞLU AFYON KOCATEPE ÜNV. HARİTA MÜH.
B. MİNARECİ  KATÜ MET. MÜH
CEMAL KILIÇKAYA YAŞAR ÜNV. YAZILIM MÜH. ( % 50B.)
DOĞA ÖZYAĞCI IŞIK ÜNV. YAZILIM MÜH. ( % 75 B.)
HAKKI BARAN PAMUKKALE ÜNV. OTOMOTİV MÜH.
BERZAN SÖNMEZ İTÜ MİMARLIK
FATİH KURT İTÜ MİMARLIK
H. DEMİRÇAKAN YAŞAR ÜNV. MİMARLIK (% 50 B)
RAMAZAN ŞEKER GEBZE ÜNV. MİMARLIK
H.DENİZ GENÇOĞLU BAKIRÇAY ÜNV. ELEK. ELEKT. MÜH.
S.UTKU ÖZKAN İYTE END. MÜH.
BAHTİYAR DOLGUN ÖMER HALİSDEMİR ÜNV. MAK. MÜH.
ALPEREN SUFRA PAMUKKALE ÜNV. OTOMOTİV MÜH.
AHMET ÖLKER BAKIRÇAY ÜNV. ELEK. ELEKT. MÜH.
SEMİH KAVASOĞLU KIRKLARELİ ÜNV. MEKAT. MÜH.
ENES ÖZDEMİR ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİV. ELEK. ELEKT. MÜH.
SİMGE YÜREKLİ PAMUKKALE ÜNV. END. MÜH.
SELİN YAVUZ BAKIRÇAY ÜNV. END. MÜH.
ECRİN DEMİR İYTE GIDA MÜH.
EZGİ MISIRLI CBÜ GIDA MÜH.
EMİRCAN PANÇA CBÜ END. MÜH.
ZEHRA YAĞMUR KILIÇ BÜLENT ECEVİT ÜNV. MOLEKÜLER BİYO. VE GENETİK
ŞİMAL TOPÇU ATATÜRK ÜNİV. MOLEKÜLER BİYO. VE GENETİK
EMRE CAN EROL EKONOMİ ÜNV. MOLEKÜLER BİYO. VE GENETİK
A.İÇİM KAYMAKÇALAN CBÜ END. MÜH.
İ. EVRAN UMAZ KATİP ÇELEBİ ÜNV. İNŞ. MÜH
ALİYE NUR ÖNDER CBÜ GIDA MÜH.
BÜŞRA DEMİR  RTE ÜNV. PEYZAJ MİMARLIĞI
EZGİ ÇİFTÇİ İYTE MOLEKÜLER BİYO. VE GENETİK
AYKUT ALP TÜRKAY MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. BİLG. MÜH.
ERAY AVCI DUMLUPINAR ÜNV. MAK. MÜH.
GÖRKEM SELET CBÜ GIDA MÜH.
H. BUĞRA PERVANE CBÜ MEKATRONİK
M. İHSAN KAYA İYTE ENERJİ SİST. (İNG)
L. ALEYNA KIRCAN EGE ÜNV. TIP
IŞIL TOROMAN EGE ÜNV. TIP
ZEYNEP AZBOY YILDIRIM BEYAZID ÜNV. TIP
EZGİ ŞİBİL CBÜ TIP
MİNEL AŞCIOĞLU AZERBAYCAN TIP
EGE KÖŞGER  ULUDAĞ ÜNV. TIP
BERİL DİLBAZER S. DEMİREL ÜNV. TIP
BATUHAN ZİHLİ KASTAMONU ÜNV. TIP
ULAŞ CAN ÇİÇEK UŞAK ÜNV. TIP
RAMAZAN YAKUT  AKDENİZ ÜNV. TIP
BERFİN KAYA GAZİANTEP ÜNV. TIP
MEHMET ELÇİN DİCLE ÜNV. TIP
DİLARA ALPAY UKRAYNA-V.N. KARAZİN ÜNİV. TIP
V. BUĞRA KESER MAKEDONYA TIP
ÖZGE KILIÇ KATİP ÇELEBİ ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
RUMEYSAÖKSÜZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. ECZACILIK
BERK ULUDAĞ İNÖNÜ ÜNV. ECZACILIK
AZİME GÜLSOY EGE ÜNV. HEMŞİRELİK
BUSE EGEMEN EGE ÜNV. HEMŞİRELİK
ÖYKÜ ALTAY BAKIRÇAY ÜNV. HEMŞİRELİK
MERVE ÖZALTUN CBÜ HEMŞİRELİK
OZAN SARI CBÜ HEMŞİRELİK
RAHİME ASKAR CBÜ HEMŞİRELİK
NİSA NUR BAY AFYON KOCATEPE ÜNV. HEMŞİRELİK
BUKET BUDAK ÖMER HALİSDEMİR ÜNV. HEMŞİRELİK
NESLİŞAH BUDAK AFYON KOCATEPE ÜNV. HEMŞİRELİK
DESTİNA SOYLU EGE ÜNV. EBELİK
TUĞBA TEKİN CBÜ EBELİK
ALEYNA HOROSAN CBÜ FİZYOTERAPİ VE REHB.
S. KARASULU KATİP ÇELEBİ ÜNV. DİYETİSYENLİK
SÜMEYYE AYGÜN NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK
İPEK GÖKÇEN AKDENİZ ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK
İREM BULUT 18 MART ÜNV. PARAMEDİK
İPEK ALYAKUT SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. DİŞ PROTEZ
BERFİN ÇAKMAK KAVRAM ÜNV. AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI
ROZERİN EBRÜ ÖNCÜ KATİP ÇELEBİ ÜNV. AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI
SİBEL SAY DEMOKRASİ ÜNV. İLK VE ACİL YARDIM
OGULCAN AŞAN EKONOMİ ÜNV. (TAM B.) İLK VE ACİL YARDIM
MERVE KOÇ KATİP ÇELEBİ ÜNV. FİZYOTERAPİ
E. CEREN ÖZCAN S. DEMİREL ÜNV. FİZYOTERAPİ
SEVDE YÜZGÜLEÇ ADNAN MENDERES ÜNV. FİZYOTERAPİ
SERHAT MERCAN PAMUKKALE ÜNV. FİZYOTERAPİ
SERAY KAHYA KATİP ÇELEBİ ÜNV. FİZYOTERAPİ
E. AYBÜKE KARADAĞ KAVRAM ÜNV. FİZYOTERAPİ
ZEYNEP GÜMÜŞSU CBÜ FİZYOTERAPİ
CEYDA SEVEN DEÜ RADYOLOJİ
SERHAN BEKÇİ DEÜ RADYOTERAPİ
ELANUR NAMLI İST. AYDIN ÜNV. RADYOTERAPİ (%50 B.)
BERNİS KESKİNOĞLU EGE ÜNV. FİZYOTERAPİ
BÜŞRA İPEK DEMOKRASİ ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK
HATİCE NAVRUZ SITKI KOÇMAN ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK
ÖNDER ÖZTÜRK KAVRAM ÜNV. FİZYOTERAPİ
MELİSA ÖZAKÇAKAYA YTÜ BİYOMEDİKAL
ATAKAN KARACA EGE ÜNV. BİYOMEDİKAL
EREN B. TANYELİ EGE ÜNV. BİYOMEDİKAL
MELTEM DURMAZ EGE ÜNV. ANES. TEKN.
BERİN TAŞ DEÜ NÜK. TIP. TEK.
BERKAN EROL GİRNE ÜNV. ANESTEZİ
YUNUS KAYA EKONOMİ ÜNV. SAĞ. YÖN.
FATİME AKÇE DEÜ ATT
GÖZDE CENKELTEPE EGE ÜNV. DİYALİZ
MELEK DOĞANLI İZMİR KAVRAM ÜNV. DİYALİZ
GAYE ODABAŞ EGE ÜNV. DİYALİZ
GÜLSÜM BALLI EGE ÜNV. DİYALİZ
GÖKALP FİDAN AKSARAY ÜNV. OPTİSYENLİK
ELİFİYE DİRBİŞOĞLU ON DOKUZ MAYIS ÜNV. PATOLOJİ
F. ANIL BIYIKLI İST. SAĞLIK BİL. ÜNV. DENİZCİ SAĞLIĞI
ŞÜKRAN İBA ŞİRAN MUSTAFA BEYAZ MYO LAB.
DENİZ İLHAN OSMANGAZİ ÜNV. TIBBİ LAB. TEKN.
CANSU DEMİR CBÜ TIBBİ LAB. TEKN.
SİMGE SERVEN CBÜ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME
M. EMRE ÇETİN DEÜ TIBBİ DÖKÜ.
YUSUF CAN SAĞIR DEÜ BİO CİH. TEKN.
Y. KERİM ÖZCAN DEÜ BİO CİH. TEKN.
ARZU SAV EGE ÜNV. ECZ. HİZMETLERİ
MUSA KOÇ KARAMANOĞLU MEHMET BEY ÜNV. SAĞLIK YÖNETİMİ
AHMET ERDURMUŞ KOCAELİ ÜNV. HUKUK
GAMZE BAKKAL PAMUKKALE ÜNV. HUKUK
BERFİN ÖZKAYA YAŞAR ÜNV. HUKUK
ZEYNEP BUDAK PAMUKKALE ÜNV. HUKUK
NİHALCAN GÜNEŞ EKONOMİ ÜNV. HUKUK
NURBANU HÜRRİYET UŞAK ÜNV. PDR
TUĞBA ERBİL CUHURİYET ÜNV. PDR
ELİF ÖZÇINAR EGE ÜNV. PDR
İ. ENES CİHANGİR MERSİN ÜNV. PDR
ELİF ÖZÇINAR EGE ÜNV. PDR
İ. ENES CİHANGİR MERSİN ÜNV. PDR
BİRKAN YILMAZ İLİM ÜNV. PDR (TAM B.)
ATALAY ÇOPUR HACETTEPE PSİKOLOJİ
T. SILA BİLGİN BEYKENT ÜNV. PSİKOLOJİ
ENES ASLAN KATİP ÇELEBİ ÜNV. PSİKOLOJİ
ELİF NUR DURAK KATİP ÇELEBİ ÜNV. PSİKOLOJİ
PINAR ÇIRAK DEÜ İŞLETME
HALİL ARICAN DEÜ  İŞLETME
TUĞÇE DERİN CBÜ İŞLETME
ATAKAN ÖZER GAZİOSMANPAŞA ÜNV. İŞLETME
Ö. OZAN ÇETİN DEÜ İŞLETME (İNG.)
BARIŞ CEYLAN DEÜ İŞLETME
DİLAN SEL İSTANBUL ÜNV. İŞLETME
FURKAN AHMET KUŞ CBÜ İŞLETME
BÜŞRA ER PAMUKKALE ÜNV. İŞLETME
ONUR TAŞKIRAN UŞAK ÜNV. İŞLETME
EFE ERÇETİNGÖZ CBÜ İŞLETME
EGE ERÇETİNGÖZ CBÜ İŞLETME
SÜLEYMAN ÖZTÜRK DEÜ İKTİSAT (İÖ)
SEMİH SUBAŞI DEÜ İKTİSAT (İÖ)
KÜBRANUR TÜRKAY CBÜ İKTİSAT
ÖZLEM ELMALI DEÜ İKTİSAT
UMUT YILDIZ DEMOKRASİ ÜNV. İKTİSAT
MELİS KARAKUZU DEÜ İKTİSAT
BÜŞRA URLU ADNAN MENDERES ÜNV. İKTİSAT
BUSE ARSLAN UŞAK ÜNV. İKTİSAT
İSMAİL ŞAHİN DEÜ EKONOMİ
BURCU KAMIŞ ADNAN MENDERES ÜNV. KAMU YÖNETİMİ
M.E KANSIZOĞLU DEÜ KAMU YÖNETİMİ
ELİF YILDIRIM DEÜ KAMU YÖNETİMİ
EDA DOĞAN CBÜ MALİYE
EFEKAN DEMİR ADNAN MENDERES ÜNV. MALİYE
OKAN ÖZBEKLİ CBÜ MALİYE
GÖRKEM MİNEZ DEÜ MALİYE
AHMET KUŞÇU CBÜ MALİYE
SİMGE ÇETİNER CBÜ MALİYE
FEHMİ GÜNDÜZ PAMUKKALE ÜNV. MALİYE
TAYFUN DAĞLI CBÜ MALİYE
H. KILIÇARSLAN DUMLUPINAR ÜNV. MALİYE
SELİNNUR ULUCA DEÜ MALİYE
ESRA ASLI CANTÜRK DEÜ MALİYE
TUBA SEÇEN ADNAN MENDERES ÜNV. MALİYE
ELİF BÜYÜKTEPE CBÜ MALİYE
SAMET BATU DEÜ ÇEKO
SELİN YILANCI DEÜ ÇEKO
HÜSEYİN DOĞAN DEÜ ÇEKO
GAMZE TAYFAN ADNAN MENDERES ÜNV. ÇEKO
İREM İŞLEYEN CBÜ ÇEKO
S. GÖKÇENAY BÖNCÜ DUMLUPINAR ÜNV. SİY. BİL. VE UL. İLİŞK.
NAME NUR KIZMAZ SITKI KOÇMAN ÜNV. SİY. BİL. VE UL. İLİŞK.
ZEREN KAMALI DEÜ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
VAROL ASRIN PALA BALIKESİR ÜNV. ULUSLARARASI LOJİSTİK
ALPEREN COŞAN CBÜ ULUSLARARASI TİCARET
METİNCAN SARIOĞLU BALIKESİR ÜNV. ULUSLARARSI TİCARET
ECE KAYNAR 18 MART ÜNV. ULUSLARARASI TİC. VE İŞLETME
ELİF NUR KAYA ADNAN MENDERES ÜNV. ULUSLARARASI TİC. VE İŞLETME(İÖ)
YUNUS YILDIZ CBÜ ULUSLARARASI TİC.
EMİNE DEMİRLİ CBÜ ULUSLARARSI TİCARET
ULAŞ GÜNEY MERSİN ÜNV. ULUSLARARSI TİCARET
M. TEKİN ORAL YAŞAR ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ÖMER ÖZDEN MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. ULUSLARARASI DIŞ TİC.
İSMAİL MUTLU BALIKESİR ÜNV. ULUSLARARASI DIŞ TİC.
M. NİSA AYDIN UŞAK ÜNV. ULUSLARARASI DIŞ TİC.
MEMDUHA YÖRÜK CBÜ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ŞEYMA KARAMAN ERCİYES ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ABDÜLKADİR ÖZCAN DEÜ ULUSLARARASI İLİŞKİLER (İNG)
BÜŞRA DÖNMEZ EGE ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
BERKAY BARAN ANADOLU ÜNV. ULUSLAR ARASI TİC. VE LOJİSTİK (A.Ö)
CAN T. ZÖNGÜR BİLECİK ÜNV. YÖN. BİL. SİST.
REYHAN GÜRBÜZ ON SEKİZ MART ÜNV. BANK. VE FİNANS
DİLARA ALPAN CBÜ EKO. VE FİNANS
BATUHAN CİNGÖZ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. EKONOMETRİ
EDA KOÇ CBÜ EKONOMETRİ
EBRU GÜNGÖR ADNAN MENDERES ÜNV. EKONOMETRİ
AYDAN TUNCEL CBÜ BANK. VE FİNANS
ALTAN ÇAKICI CBÜ BANKACILIK
HATİCE EMREM CBÜ BANKACILIK
HALİL İBRAHİM ÖKTEN ADNAN MENDERES ÜNV. BANKACILIK
M. KÜRŞAD BAKICI ANADOLU ÜNV. BANKACILIK
SERGEN ÖZGİRİ CBÜ BANKACILIK
BARAN KARADEMİR UŞAK ÜNV. BANKACILIK VE FİNANSMAN
GÜL ZAHİDE KOCATAŞ CBÜ BANKACILIK
CANSU GÜNEŞ AKDENİZ ÜNV. EKONOMİ VE FİNANS
MERTCAN AYŞEN EGE ÜNV. MUHASEBE
MEHMET ŞENTÜRK DEÜ MUHASEBE
IRMAK ÖTEN DEÜ MUHASEBE
BİRGÜL ERDOĞAN EGE ÜNV. MUHASEBE
FURKAN ÇANKAYA DEÜ MUHASEBE
ALİ TÜRKER EKONOMİ ÜNV. DIŞ TİCARET
YUNUS YARDIMCI BOĞAZİÇİ ÜNV. SİY. BİL. VE UL. İLİŞK.
ÖZGE ÖZDEN DUMLUPINAR ÜNV. SİY. BİL. VE UL. İLİŞK.
HÜSEYİN CAN KURU UŞAK ÜNV. HALK. İLİŞK.VE REKLAMCILIK
BATUHAN CORA KATÜ HALK. İLİŞK. VE REKLAMCILIK
OYA ÖZTÜRK YAŞAR ÜNV. HALK. İLİŞK. VE REKLAMCILIK
GÜLAY ARABACI CBÜ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
MELİKE TAŞDEMİR EGE ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER
MELİSA GÜNGÖR EGE ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER
B. ALEYNA GÖNLÜMGEZER SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER
MEHMET KOÇ ADNAN MENDERES ÜNV. GAZETECİLİK
ATAKAN KAYAASLAN UŞAK ÜNV. GAZETECİLİK
EZGİ SILA YILDIZ EGE ÜNV. GAZETECİLİK
BERFİN TÜRKKAN EGE ÜNV. RADYO TELEVİZYON
KARTAL BAŞATİK UŞAK ÜNV. RADYO TELEVİZYON
ELİF YALÇIN UŞAK ÜNV. YENİ MEDYA
SENA BADEMLİ GAZİ ÜNV. GÖR. İLET. VE TASARIM
BUSE KAYGISIZ SITKI KOÇMAN ÜNV. BASIN YAYIN
GÖNÜL DAYIBAŞI EGE ÜNV. BASIN YAYIN
BURCUNAZ AKDENİZ KATİP ÇELEBİ ÜNV. MEDYA VE İLETİŞİM
UMUT ÇAVLAMAZ DEMOKRASİ ÜNV. YÖNETİM BİLİŞİM SİST. BÖL.
SULTAN R. YILMAZ ANADOLU ÜNV. İLETİŞİM TASARIMI VE YÖNETİMİ
ERAY AK DÜZCE ÜNV. DIŞ TİCARET
FURKAN ÇİNAR CBÜ DIŞ TİCARET
ROHAT MİNTAŞ CBÜ DIŞ TİCARET
BERFİN ÇELİK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. LOJİSTİK
BURCU BİÇİCİ S. DEMİREL ÜNV. LOJİSTİK
CAN YILDIRIM ANADOLU ÜNV. LOJİSTİK
AYŞE ERBODURLAR EGE ÜNV. BASIM YAYIN TEKN.
FATNA KUYUCU EGE ÜNV. BASIM YAYIN TEKN.
MELİSA PAYAM EGE ÜNV. BASIM YAYIN TEKN.
BATUHAN ULU UŞAK ÜNV. RADYO TV VE SİNEMA
KADRİYE HACIOĞLU EGE ÜNV. RADYO TV VE SİNEMA
TUĞBA ÖZDEMİR CBÜ SOS.BİL. ÖĞRT.
SEMRA YILMAZ DEÜ TÜRKÇE ÖĞRT.
ALİ ÖZCAN ADNAN MENDERES ÜNV. SOSYAL BİLG. ÖĞRT.
MERVE SONUNÇ DEÜ SOSYAL BİLG. ÖĞRT.
SÜREYYA ALTAY KOCATEPE ÜNV. SOS.BİL. ÖĞRT.
NAZLI YILMAZ KOCATEPE ÜNV. TÜRKÇE ÖĞRT.
CANSEL AKÇA CBÜ TARİH ÖĞRT.
L. KAAN TEPEDELEN DEMOKRASİ ÜNV. İNG. ÖĞRT.
ELİF ÇELİK ADNAN MENDERES ÜNV. İNG. ÖĞRT.
AYÇA GÜLERYÜZ DEÜ İNG. ÖĞRT.
İREM BUDAK SITKI KOÇMAN ÜNV. İNG. ÖĞRT.
İREM KARAKAŞ CBÜ FEN BİL. ÖĞRT.
ELİF CEZAYİRLİ EGE ÜNV. FEN BİL. ÖĞRT.
GAYE ÇELEBİ İYTE MATEMATİK
CANER ŞAŞKIN EGE ÜNV. MATEMATİK
MELİS GENÇ DEÜ MAT. ÖĞRT.
A. ÖZKORKMAZ GAZİANTEP ÜNV. İ. MAT. ÖĞRT.
B. AYDIN HACETTEPE ÜNV. ÖZEL EĞT. ÖĞRT.
EMİRCAN SÖNME ADNAN MENDERES ÜNV. ÖZEL EĞT. ÖĞRT.
A. KAHRAMAN DEÜ ÖZEL EĞT. ÖĞRT.
Ö. EZGİ TUNÇ KATÜ ÖZEL EĞT. ÖĞRT.
BURAK POLAT DEÜ OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.
YİĞİT ALİ ÜRÜK ADNAN MENDERES ÜNV. OKUL ÖNCESİ ÖĞRT.
KADİR SELVİTOPU DEÜ TÜRKÇE ÖĞRT.
NEJAT HAZER MERSİN ÜNV. TÜRKÇE ÖĞRT.
İREM ÇERİ EGE ÜNV. SINIF ÖĞR.
M. SABİHA AYYILDIZ EGE ÜNV. SINIF ÖĞR.
TUĞBA ÖRS ADNAN MENDERES ÜNV. SINIF ÖĞR.
ASLI UZUN AKDENİZ ÜNV. SINIF ÖĞR.
OĞUZ ÇAMLI H. AHMET YESEVİ ÜNV. EDB. ÖĞRT
HAZAL MEYDAN DEÜ RESİM İŞ ÖĞRT.
FATİH ZALOĞLU SİİRT ÜNV. COĞ. ÖĞRT.
BERKE YILDIRM İST. ÜNV. TARİH
ABDÜLMALİK AKTAY 17 EYLÜL ÜNV. TARİH
ZEHRA A. KORKMAZ DEÜ TARİH
Y. YILDIRIMKANLI ODTÜ TARİH
B. DURSUN CBÜ TARİH
S. GÜNDOĞDU CBÜ TARİH
AYŞEGÜL GEZER AHİ EVRAN ÜNV. TARİH
BUĞRA BİLİR CELAL BAYAR ÜNV. TARİH
BERKE TURAN ÇANKIRI ÜNV. TARİH
AKINCAN PERİZ ANADOLU ÜNV. TARİH
YAREN NAZ GÜRBÜZ CBÜ TARİH
EYLÜL ERKUT KATİP ÇELEBİ ÜNV. SOSYOLOJİ
MURAT TORLAK SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. SOSYOLOJİ
MELİKE NUR ARSLAN  SITKI KOÇMAN ÜNV. SOSYOLOJİ
BORA GÖNCE DEÜ SOSYOLOJİ
JİYAN YILMAZ GÜMÜŞHANE ÜNV. SOSYOLOJİ
R. MELİH YILDIRIM SELÇUK ÜNV. SOSYOLOJİ
EBRU GÜLDÜREN BAKIRÇAY ÜNV. SOSYOLOJİ
ECEM ERAYVAZ DEMOKRASİ ÜNV. SOSYOLOJİ
YUSUF ÖZSOY İST. ÜNV. COĞRAFYA
NUR ZARİFE ŞEN PAMUKKALE ÜNV. COĞRAFYA
DAMLA TALİPLER SÜLEYMAN DEMİREL ÜNV. FELSEFE
BEYZA ZENGİN ANADOLU ÜNV. FELSEFE
EDANUR BULUT ANADOLU ÜNV. FELSEFE
DEMİRCAN DEMİR CBÜ FELSEFE
EZGİ SUNAN KATİP ÇELEBİ ÜNV. FELSEFE
ECEM TOKLU DEÜ KİMYA
İ. ADA ŞAHİN ODTÜ KİMYA
EMRE CANGAL DEÜ KİMYA
ENES BOZKURT ANKARA ÜNV. KİMYA
BEGÜM ECEVİT CBÜ KİMYA
MERVE YANGIÇ EGE ÜNV. KİMYA
RUMEYSA AKDOLU CUMHURİYET ÜNİV. TDE
ELİF AKTAŞ UŞAK ÜNV. TDE
MERVE YARADANAKUL DUMLUPINAR ÜNV. TDE
GÖRKEM KIZIL ANADOLU ÜNV. TDE
ELİFNAZ KORKUT DEÜ TDE
İSMAİL GIRIZ DUMLUPINAR ÜNV. İDE
SEDA İLMAN GAZİOSMANPAŞA ÜNV. TDE
İNCİ YUSUFOĞLU GAZİ TDE
SELİN AKTAŞ EGE ÜNV. TDE
HAVVA ÜNAL KATİP ÇELEBİ ÜNV. TDE
BÜŞRA BEKTAŞ KATİP ÇELEBİ ÜNV. TDE
BEGÜM YILDIZ DEÜ ARKEOLOJİ
YİĞİT ALPER ŞENER EGE ÜNV. ARKEOLOJİ
TARIK DENİZ BARTIN ÜNV. İLAHİYAT
BERNA AY EGE ÜNV. BİYOLOJİ
İLAYDA BUSE EKİN PAMUKKALE ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ
MELİKE KEZBAN AKDAŞ SITKI KOÇMAN ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ
EZGİ YİYİT ADNAN MENDERES ÜNV. ÇOCUK GELİŞİMİ
AYSU ÇİÇEK ATATÜRK ÜNİV. ÇOCUK GELİŞİMİ (A.Ö)
MİZGİN KURTCEBE MARDİN ARTUKLU ÜNV ÇOCUK GELİŞİMİ
DİLAN ÖZÇALIMLI CUHURİYET ÜNV. ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ
CANSEL TURSUN ATATÜRK ÜNİV. ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ
BUSE AKKAN EKONOMİ ÜNV. MÜTERCİM TERCÜMANLIK
PELİN TUNALI EKONOMİ ÜNV. MÜTERCİM TERCÜMANLIK
KARYA İPEK ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. MÜTERCİM TERCÜMANLIK
EZGİ CANNAR SAKARYA ÜNV. MÜTERCİM TERCÜMANLIK
U. CAN BULUT EGE ÜNV. MÜTERCİM TERCÜMANLIK
YİĞİTCAN TUĞA YAŞAR ÜNV. MÜTERCİM TERCÜMANLIK
CEREN GÜNDOĞAN DEÜ AMERİKAN KÜLTÜRÜ
YİĞİTCAN AKKAŞ PAMUKKALE ÜNV. TURİZM VE REH.
ÖYKÜ CANDAŞ ADNAN MENDERES ÜNV. TURİZM REH.
ÇAĞLAR N. COŞKUN DEÜ TURİZM VE OTELCİLİK
EGE CANPOLAT ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. TURİZM VE OTELCİLİK
KADER SOYKAN DEÜ TURİZM VE OTELCİLİK
Z. DEMİRCİOĞLU DEÜ A. DİLİ VE EDB.
BERKE ORUÇ ADNAN MENDERES ÜNV. FR. DİLİ VE EDB.
ALEYNA DİZEN PAMUKKALE ÜNV. İNG.DİLİ VE EDB.
E.EYLÜL BİLGİN BÜLENT ECEVİT ÜNV. İNG. DİLİ VE EDB.
CEYLAN TURĞAY İSKENDERUN ÜNV. HAVACILIK YÖNETİMİ
EVRİM KIRKPINAR ADNAN MENDERES ÜNV. BİLG. TASARIM VE ANİMASYON
YILMAZ AKTAŞ MERSİN ÜNV. DENİZCİLİK
FURKAN KIRAN RTE ÜNV. DENİZCİLİK İŞLETMECİLİĞİ
EMRE ÖZER BÜLENT ECEVİT ÜNV. DENİZ VE LİM. İŞLETMECİLİĞİ
CEREN KÖYLÜ YALOVA ÜNV. DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME
YUSUF AYDIN TRAKYA ÜNV. OTOMOTİV TEKN.
SİNAN EROĞLU EGE ÜNV. OTOMOTİV TEKN.
RABİA SEVİNÇ EGE ÜNV. MODA TASARIM
İREM ŞEKERCİSOY EGE ÜNV. MEYVE SEBZE TEKN.
GİZEM GÜLER AKDENİZ ÜNV. AŞÇILIK
H. DENİZ BAŞAK ADNAN MENDERES ÜNV. AŞÇILIK
MISRA ÇAĞATAY EGE ÜNV. GIDA TEKN.
BERKCAN ÇATALKAYA CBÜ GIDA TEKN.
NELİN ERDEM EGE ÜNV. GIDA TEKN.
DAMLA KALAYCI CBÜ GIDA TEKN.
AYŞENUR ÖZGÜL ULUDAĞ ÜNV. GIDA TEKN.
PELİN KOZAN CBÜ GIDA TEKN.
ESRANUR KARADUT BANDIRMA MYO ET VE ET ÜRÜNLERİ TEKN.
Y. BÜYÜKAYDIN SITKI KOÇMAN ÜNV. MİMARİ RESTORASYON
K.NUR AYDIN BALIKESİR ÜNV. MİMARİ RESTORASYON
ELİF SELİN TANRIKUL YAŞAR ÜNV. MİMARİ RESTORASYON
SİNEM ALTAY SITKI KOÇMAN ÜNV. MİMARİ RESTORASYON
MUHAMMED FİDAN DEÜ MÜZECİLİK
AHMET ULUŞAHİN HACETTEPE ÜNV. İNŞ. TEKN.
BAHTİYAR YILDIZ CBÜ İNŞ. TEKN.
FURKAN AKÇAY CBÜ İNŞ. TEKN.
HARUN TAYLAN SITKI KOÇMAN ÜNV. İNŞ. TEKN.
ALEYNA ERDEM CBÜ İNŞ. TEKN.
ALİCAN ERDOĞAN DEÜ İNŞ. TEKN.
İLHAN ÖZÇALIMLI ON SEKİZ MART ÜNV. İNŞ. TEKN.
ÇAĞRI ATEŞ ANKARA ÜNV. İNFAZ KORUMA MEMURU
HURİYE ESEN KOCATEPE ÜNV. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
EMRAH KARAOĞLU DUMLUPINAR ÜNV. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
F. KEMAL DOĞUGİL ANADOLU ÜNV. (A.Ö) ADALET
EFE ÖZKAN EKONOMİ ÜNV. ADALET
Y. EMRE ÇEĞİN SITKI KOÇMAN ÜNV. ELEKTRONİK
M. ACAP DEÜ ELEKTRONİK
İLKER DİNÇ DEÜ ELEKTRONİK
İBRAHİM KÜÇÜK DEÜ ELEKTİRİK
BATUHAN BÜYÜKKÖR DEÜ ELEKTİRİK
CANER BULUT KOCATEPE ÜNV. ELEKTİK- ELEKTRONİK
A. CAN TEKİRLİ EGE ÜNV. ELEKTRİK TEKN.
BURAK KAHRAMAN DEÜ ELEKT.HABERLEŞME TEKN.
SAMET BİLECEN BALIKESİR ÜNV. ELEKT. CİHAZ TEKN.
MUSTAFA HANÇER DEÜ ELEKTRONİK TEKN.
MUSTAFA YAREN ADNAN MENDERES ÜNV. İŞLETME YÖNT.
SİNAN ALTUN DEÜ ÇEVRE VE BÖLGE PLANLAMA
EZGİ OCAKDAN DEMOKRASİ ÜNV. ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA
ARDA MURAT DEMİREL SELÇUK ÜNV. HARİTA
HASAN CAN DURSUN DEÜ MEKATRONİK
MENEVŞE KEZER DUMLUPINAR ÜNV. GRAFİK TASARIMI
H.DİDEM YAZGAN ANADOLU ÜNV. GRAFİK TASARIMI
O. CAN BUDAK KOCAELİ ÜNV. GRAFİK TASARIMI
ULAŞ AKÇAM MEHMET AKİF ERSOY ÜNV. GRAFİK TASARIMI
İ. ÇAĞRI ÇELİK EKONOMİ ÜNV. GRAFİK TASARIMI
MELİKE N. KARAKURT ANADOLU ÜNV. HASTA VE YAŞLI BAKIMI
NEÇİRVAN ÜNAL CBÜ MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
BATUHAN ÖZOĞLU ANADOLU ÜNV. HAVACILIK YÖNETİMİ
DİLAN YILDIZ UŞAK ÜNV. SİVİL HAVACILIK
Y. EMRE GÜRBÜZ UŞAK ÜNV. SİVİL HAVACILIK
İLAYDA KAYA SITKI KOÇMAN ÜNV. SİVİL HAVACILIK
MERVE BULGAN CBÜ BİLG. PROG.
Ö. TUNABOYLU CBÜ BİLG. PROG.
Y.D ERDEM FİDAN DEÜ BİLG. PROG.
BERKAN ARPACI DEÜ BİLG. PROG.
DİLARA TEKİN DEÜ YEREL YÖNETİM
M. KIRÇOVA SITKI KOÇMAN ÜNV. ORMAN İŞLETMECİLİĞİ
N. TOSUNER DEÜ TAR. İŞL.
SERHAT KARASAÇ ON SEKİZ MART ÜNV. ENERJİ SİSTEMLERİ
PELİN BOZDEMİR DEÜ PAZARLAMA
BETÜL BELDEK DEÜ BÜRO YÖNT.
A.FURKAN ÇİFTÇİ ADNAN MENDERES ÜNV. BÜRO YÖNT.
BERİL DALGIÇ KAVRAM ÜNV. (%75) SOSYAL HİZMETLER
EYLÜL DUTKİN CBÜ REKREASYON
ALEYNA POLAT DEÜ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
F. SILA ÇAKIN UŞAK ÜNV. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
BÜŞRA KÜNÇ CBÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
BARIŞ AKDENİZ PAMUKKALE ÜNV. ORGANİK TARIM İŞLETMECİLİĞİ
SÜLEYMAN BUDAK EGE ÜNV. TARIM-MAKİNA BÖL.
TOYGAR DALGIN BÜLENT ECEVİT ÜNV. KİMYA TEKN.
BÜŞRANUR BOSTAN ŞEYH EDEBALİ ÜNV. END. TASARIMI
F. KÜRŞAT DOĞAN DEÜ İKLİMLENDİRME
AŞKIN SARISU DEÜ İKLİMLENDİRME
ALİ İNCE DEÜ MAKİNE
GÖRKEM ÇAĞILCI DEÜ YAPI TESİSAT TEKN.
DOĞUKAN ARAS EGE ÜNV. ELEKT. CİHAZ TEKN.
YELİZ KİBAR 17 MART ÜNV. GEMİ İNŞ.
FURKAN KARBUDAK NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNV. UÇAK TEKN.
İbrahim Çallı Kimdir?Medya ve Şiddet
MERHABA!
Doğru Statü Eğitim Kurumları ile ilgili aşağıdaki gelişmeleri duyurular sayfamızdan takip edebilirsiniz:
  • Makaleler
  • Doğru Statü'den Haberler
  • Etkinlik Haberleri
  • Sınav ve Tercihlere Dair Gelişmeler
SON YAZILAR